ОГОЛОШЕННЯ

Шановні автори!

Статті, які направляються до редакції «Гідробіологічного журналу», будуть розглядатись на засіданні редколегії журналу лише за наявності згоди на публікацію. Деталі тут (українською)

29.09.2017. Статті, опубліковані у «Гідробіологічному журналі», розміщуються на сайті Національної бібліотеки ім. В. І. Вернадського з дворічною затримкою згідно з умовами відповідної угоди.

24.01.2021. Шановні автори «Гідробіологічного журналу»!

Доводимо до вашого відома, що ПП «Українське авторське агентство» тепер знаходиться за новою адресою: просп. Академіка Філатова, 2/1, кв. 164, м. Київ.

Контактний телефон лише мобільний: +38 050 160 81 71. За вказаним номером телефону також доступний зв’язок через Viber і Telegram.

Адреса електронної пошти не змінилася: avtor@uaag.com.ua

 

15.02.2022

Шановні автори!

Редколегія і редакція «Гідробіологічного журналу» повідомляють, що, як і раніше, журнал перевидається Видавничим домом Begell House. Англомовна версія «Hydrobiological Journal» входить до наукометричної бази Scopus.

Журнал включений до Переліку наукових фахових видань України з присвоєнням категорії «А».

На Scimago журнал займає позицію Q3.

Оформлення і підготовка статей до друку здійснюються згідно з Правилами для авторів, викладеними на сайті журналу (www.hydrobiolog.com.ua).

З повагою,

Редакція

 

На головну сторінку